Biżuteria męska – czy to możliwe?

Jeżeli przychodzi nam na myśl biżuteria, zazwyczaj myślimy o kobietach. Jednak panowie coraz częściej dopominają się o to, że ten element ubioru nie jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet. Mogą nosić go także z powodzeniem mężczyźni. Co więcej, badania naukowe udowodniły, że tacy mężczyźni są uważani za bardziej zadbanych i seksownych. Panowie! Przeczytajcie więc koniecznie, w jaką biżuterię warto się zaopatrzyć, aby być bardziej pociągającym

Zegarek
Klasyka gatunku. Każdy mężczyzna powinien posiadać chociaż jeden wysokiej jakości zegarek. Jest to uniwersalny element garderoby, który przyda się nie tylko na ważne wyjścia.

Spinki do mankietów
Są niezwykle ważne, kiedy mężczyzna często ubiera garnitur. Mogą one sprawić, że zyska on zupełnie nowe oblicze.

Bransoletki
Często panowie decydują się na zakup bransoletki lub bransolety. Zazwyczaj jest na niej jakiś napis lub grawerunek. Doskonale podkreśla to indywidualizm użytkownika.

Łańcuszki
Warto mieć w swojej szafie choć jeden. I proszę – niech nie będzie to ten z czasów Pierwszej Komunii Świętej. Warto zainwestować w złoty łańcuszek – będzie świetnie komponował się z opaloną karnacją i pasował właściwie do każdego stroju – tego na wielkie okazje i na co dzień.