Biżuteria… nie tylko dla kobiet

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrana biżuteria potrafi sprawić, że nawet zwykła i prosta stylizacja zmieni się w wyjściową kreację. Kiedy myślimy o biżuterii, mamy na myśli zazwyczaj kobiety. Jednak panowie też mogą odmienić swój strój z codziennego na wyjściowy z użyciem właśnie biżuterii.

Jednym z takich elementów jest oczywiście zegarek. Mężczyźni, którzy noszą ten element garderoby w oczach wielu kobiet są bardziej męscy, atrakcyjni i pociągający. Warto więc, aby panowie częściej nosili zegarki. Za ich pomocą ze zwykłego codziennego zestawu ubrań może powstać strój, w którym nie wstyd wyjść na romantyczną kolacją czy nawet spotkanie biznesowe. Dlatego ważne, aby panowie mieli w swoich szafach duży wybór zegarków – w zależności od okazji i nastroju.

Inny element męskiej biżuterii to spinki do mankietów. Te, jak sama nazwa wskazuje nadają się tylko do bardziej eleganckich strojów. Nie zmienia to jednak faktu, że spinki do mankietów są dla panów tak samo ważne jak dla pań bransoletki czy pierścionki.

Skoro o pierścionkach mowa – panowie też mogą je zakładać. Zaczynając oczywiście od obrączki.

Jak widać biżuteria nie jest czymś zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet. Warto, aby panowie też zadbali o ten element garderoby – staną się wtedy na pewno dużo bardziej atrakcyjni.