Biżuteria poprawiająca nastrój

Jeżeli chcesz poprawić humor swojej kobiecie, to koniecznie podaruj jej kwiatki – bo ładnie pachną, czekoladki – na osłodę smutków albo biżuterię – nic tak nie poprawia nastroju jak świecidełka. Najwięcej chwały zdobędziesz, jeżeli uda Ci się obdarować ukochaną tymi trzema upominkami na raz.

Dając kobiecie w prezencie biżuterię przyozdobioną kamieniami naturalnymi, warto zwrócić uwagę na ich rodzaj, gdyż niektóre minerały mają wyjątkowe właściwości znoszące stany depresyjne i poprawiające ogólne samopoczucie. Zaliczają się do nich między innymi malachit czy tygrysie oko.

Malachit ma piękną zieloną barwę, a jak powszechnie wiadomo, zieleń to kolor nadziei. Biżuteria z malachitem kumuluje w organizmie pozytywną energię, dzięki czemu radośniej podchodzi się do wyzwań dnia codziennego.

Tygrysie oko z kolei, nie tylko wzmacnia pozytywne energetyczne wibracje wokół naszej aury, lecz również często stosowany jest jako talizman ochronny. Dzięki swym specyficznym właściwościom biżuteria z tygrysim okiem uchroni nas przed negatywną energią innych osób.

Najlepsze i najskuteczniejsze działanie kamienie szlachetne mają w bezpośrednim kontakcie ze skórą, dlatego najbardziej poleca się nosić je jako wisiorki.