Biżuteria ślubna – jak ją wybrać?

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jest wspominany przez wiele lat. Warto, aby te wspomnienia były jak najmilsze. Trzeba więc zatroszczyć się o każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół. Jednym z takich szczegółów jest wybór biżuterii ślubnej. Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę podczas jej zakupu.

Obrączki
Warto kupować je w dwójkę. Musicie wybrać taki model, który oboje będziecie z przyjemnością nosić na palcu. Ważne jest aby wpisywały się one w wasz styl i podkreślały waszą osobowość. Wybór na rynku jest bardzo duży – warto odwiedzić więc kilku jubilerów.

Biżuteria dla panny młodej
Tutaj ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia (no może jeszcze zasoby portfela). Warto wybrać taki zestaw biżuterii, który nie zdominuje całej ślubnej stylizacji, lecz zgrabnie ją podkreśli. Prz wyborze należy wziąć pod uwagę suknię ślubną, makijaż i fryzurę, typ urody panny młodej. Warto też wybrać się do profesjonalnego salonu mody ślubnej, w której sprzedawcy mogą dobrać biżuterię do sukni.

Biżuteria dla pana młodego
Warto o niej pamiętać. Eleganckie spinki do mankietów czy stylowy zegarek dopasowane do garnituru sprawią, że przyszły mąż będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie.