Jaka biżuterie wybrać w dniu ślubu?

Dzień ślubu jest bardzo ważnym dniem dla nowożeńców. Kobiety bardzo przywiązują uwagę do swojego wyglądu, dlatego jaka biżuterię wybrać do sukni ślubnej?
Na początku trzeba przyjrzeć się swojej sukni ślubnej i dokładnie zwrócić uwagę jak jest wykonana, w jakim stylu, jaki ma kształt dekoltu oraz z jakiej tkaniny jest wykonana.

Jeśli suknia jest bardzo obszerna oraz ma przykuwające uwagę zdobienia, to biżuteria jaka będzie idealna to taka, która będzie harmonizowała. Wtedy unikniemy zbyt wielkiego przeciążenia.
Jeśli twoja suknia jest skromna, ma bardzo prosty fason, wtedy z biżuterią można poszaleć.

Kształt dekoltu także ma duże znaczenie. Do okrągłego dekoltu najbardziej pasuje okrągły naszyjnik. Jeśli chodzi o dekolt w literę V, idealny będzie naszyjnik, który przypomina literę V lub Y. Jeśli chodzi o głębokie dekolty, lub te suknie bez ramiączek dają możliwość szerszego wyboru biżuterii.

Gdy planujesz w tym ważnym dniu mieć rozpuszczone włosy, wtedy idelanie sprawdzą się długie kolczyki. Małe kolczyki, sprawdzą się tylko przy upiętych włosach, bo wtedy będą widoczne. Jeśli twoja twarz jest okrągła wtedy założ dłuzsze kolczyki, jeśli kwadratową sprawdzą się okrągłe kolczyki. Do twarzy podłużnej poleca się kolczyki krótkie, które są bardzo ozdobione.