Rodzaje biżuterii

Rodzai biżuterii jest naprawdę wiele. Biżuteria znana jest prawie każdej kobiecie, która na co dzień ją zakłada
– Zegarki – piękne zegarki nie są tylko dla kobiet, a eleganckie nie tylko dla mężczyzn. W kompozycji brany pod uwagę jest materiał, z którego jest wykonany, ale także ważny jest mechanizm. Jest to bardzo praktyczny rodzaj biżuterii. Jest to wyjątkowy model biżuterii, ponieważ jako jedyny osiąga wysoką wartość, pomimo, ze nie został wyprodukowany z metali szlachetnych.
– Biżuteria Klasyczna – mowa tutaj o kolczykach, których historia jest długa i stosunkowo ciekawa, ale do biżuterii klasycznej należą też naszyjniki czyli łańcuszki z zawieszkami, ale też bransoletki i pierścionki,
– Beads – charakterystyką tej biżuterii, jest to, że na bransoletkę nakładane są koraliki i dzięki nim tworzymy własną kompozycje. Pomysł takiej biżuterii powstał we Włoszech, gdzie beadsy do dziś biją światowe rekordy popularności.
– Obrączki – należą oczywiście do rodziny pierścionków. Ostatnio każdy nowożeńcy starają się mieć coś w nich nowoczesnego, coś unikalnego. Jest to niezwykle romantyczne, ale zmusza też producentów do coraz to nowszych produkcji, a do tego do rozwoju nowoczesnych technologii.